tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  19 Kwietnia 2024 r. Imieniny: Adolfa i Leona

Mistrzostwa Mazowsza Taekwon-do

Dodane: 18 Marzec 2019  12:18:00   Opublikował:
W dniu 16 marca 2019 r. w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Polskiej Federacji Taekwon-do, które są elementem cyklu Pucharu Polski. Kolski klub Taekwon-do (trener: Stanisław Szal) reprezentowało łącznie 9 zawodników, którzy wraz z 361 zawodnikami zdobywało doświadczenie przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski.

Zawodnicy z Koła zdobyli łącznie 16 medali: Lilianna Podkańska: Uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole im. M. Konopnickiej w Kole w kategorii kadet wywalczyła 2 złote medale: formuła Walki Semi Contact oraz Techniki Specjalne. Inga Budkiewicz: Uczennica Zespołu Szkół w Dębach Szlacheckich w kategorii junior młodszy zdobyła 2 srebrne medale: formuła Układy formalne oraz Walki Semi Contact. Kacper Litke: w kategorii junior młodszy zdobył srebrny medal w kategorii Układy Formalne, srebrny medal w kategorii Techniki specjalne oraz złoty medal w walkach Semi Contact. Adam Litke: w kategorii młodzik wywalczył srebrny medal w walkach Bong Matsogi. Franciszek Gontarek: w kategorii młodzik młodszy wywalczył srebrny medal w walkach Bong Matsogi. Błażej Kopycki: w kategorii młodzik wywalczył srebrny medal w walkach Bong Matsogi. Oliwier Woźniak: w kategorii młodzik wywalczył złoty medal w konkurencji Techniki szybkościowe oraz srebrny medal w walkach Bong Matsogi. Robert Pawlak: w kategorii młodzik wywalczył złoty medal w walkach Bong Matsogi oraz srebrny medal w technikach szybkościowych. Igor Sztobski: w kategorii młodzik młodszy wywalczył srebrny medal w walkach Bong Matsogi oraz brązowy medal w kategorii techniki szybkościowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: Kolski klub Taekwon-do