tel. (63) 272-23-11  
banerblues2019
Miasto Koło
Czwartek, 20 czerwca 2019   Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Nowa oferta wakacyjna MDK!

Miejski Dom Kultury w Kole organizuje wiele różnorodnych form wypoczynku, z których można skorzystać w czasie wakacji. Obok zajęć artystycznych, twórczych i rozrywkowych uczniowie kolskich szkół zapraszani są do udziału w półkoloniach "Kwitnące wakacje". Tegoroczna oferta została wzbogacona o nową propozycję, jaką jest obóz letni w Górach Świętokrzyskich.

Ta oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, lubiących spędzać aktywnie czas. Organizatorzy, wspólnie z jego uczestnikami, zrealizują specjalny program, który obok kształtowania kondycji fizycznej będzie miał szczególny wpływ na rozwój zainteresowań, uzdolnień i rozbudzanie wrażliwości artystycznej. Wyspecjalizowani instruktorzy wprowadzą chętnych obozowiczów w świat gimnastyki akrobatycznej i tańca. Dla lubiących wodę udostępniony będzie strzeżony basen kryty znajdujący się na terenie ośrodka. Pod okiem instruktora pływania - wychowawcy grupy, będzie można udoskonalać techniki pływania.  

Dla miłośników turystyki i zwiedzania zaplanowano atrakcyjne wycieczki i spacery. Ponadto w programie przewidziane są zabawy ruchowe, warsztaty, imprezy integracyjne i tematyczne oparte na fascynujących legendach Gór Świętokrzyskich. Każdy z uczestników znajdzie dopasowane do własnych zainteresowań zajęcia.

Projekt jest możliwy do zrealizowania dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych ogłoszonych przez Urząd Miejski w Kole i Starostwo Powiatowe w Kole. Pozwoliły one m.in. na zakup przyrządów i urządzeń, które zostaną wykorzystane przez prowadzących zajęcia sportowe, akrobatyczne, taneczne i rekreacyjne. Ta nowa oferta na pewno usatysfakcjonuje zarówno rodziców jak i samych obozowiczów. Miejski Dom Kultury w Kole gorąco zachęca do skorzystania z tej wyjątkowej wakacyjnej propozycji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: www.mdk.kolo.pl.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe