banerdnikola2019
Miasto Koło
Sobota, 25 maja 2019   Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

SIATKARZ Koło awansował do FINAŁU !!!

W dniu 27.04.2019 r. podczas turnieju półfinałowego rozgrywanego w ramach rozgrywek Kinder+ odbywającego się w Środzie Wielkopolskiej, zespół Siatkarza Koło w kategorii „trójek” zajął 3 miejsce i tym samym wywalczył awans do finału wielkopolski w mini siatkówce.

Zespół wystąpił w składzie Grabowska Stella, Kukulska Hanna, Jabłońska Nadia, Kozajda Zuzanna oraz Piotrowska Kinga. Pierwsze miejsce zajął zespół MUKS Jantar Kalisz, a na drugim stopniu podium uplasował się zespół TKS SIATKARZ Jarocin.

Źródło: Siatkarz Koło