tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 15 listopada 2019   Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

"Czas dla rodziny to najcenniejszy dar jaki możemy sobie dać"

W dniu 11.06.2019 r. podopieczni Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole po raz kolejny wzięli udział w wycieczce do Uniejowa.

Podczas pobytu uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia położonego nad Wartą klimatycznego miasteczka, zobaczenia XIV wiecznego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, u podnóża, którego mieści się  Kompleks Termalno - Basenowy. Uczestnicy wyjazdu mogli skorzystać z gorących kąpieli w leczniczych solankach, zrelaksować się podczas masaży wodnych w nieckach basenowych, a dzieci skorzystać ze zjeżdżalni oraz wielu atrakcji oferowanych przez kompleks. Po intensywnym czasie spędzonym w wodzie uczestnicy zaproszeni zostali do restauracji na ciepły posiłek.

Podczas przewidzianego czasu wolnego rodziny chętnie skorzystały ze spaceru po Parku Zamkowym. W parku można było podziwiać ponad 80 gatunków drzew i skorzystać ze specjalnych ścieżek dydaktycznych. Spacer wśród grabów, klonów, dębów, lip dał przyjemne ukojenie podczas upalnego dnia.

Celem Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole oprócz zapewnienia podopiecznym relaksu i atrakcji było danie czegoś o wiele cenniejszego - beztroskiego czasu spędzonego z rodziną. Wspólne chwile w gronie najbliższych pomagają budować relacje rodzinne, które spajają rodzinę, pomagają budować poczucie wartości i charakteru u dzieci. Czas spędzony ze sobą sprawia, że rodzina staje się szczęśliwsza, silniejsza i zjednoczona, a jej członkowie zyskują poczucie bezpieczeństwa i akceptacji.
 
Bardzo dziękujemy Burmistrzowi Miasta Koła Krzysztofowi Witkowskiemu oraz Stowarzyszeniu Współpracy Międzynarodowej "Kołowrotek", za pomoc w organizacji wejścia do Kompleksu Termalno - Basenowego.
 
Źródło: MOPiPR w Kole, Ewa Siwińska
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe