tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 29 lutego 2020   Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla

W najbliższą środę już nie sesja, a e-sesja!

W kolskiej radzie nowość! Jutrzejsze posiedzenie, za sprawą zakupu profesjonalnego, dostosowanego do aktualnych przepisów prawa oprogramowania dla jednostek samorządowych, będzie miało charakter e-sesji!

E-sesje zastąpią dotychczasowy, tradycyjny – czyli „papierowy” sposób przygotowania i prowadzenia obrad. Korzyści z takiego rozwiązania jest wiele.  Najważniejszy argument to oszczędności w samorządzie i ochrona środowiska. Dla radnych sprawniejszy dostęp do wszelkich materiałów. Dla mieszkańca, większa transparentność i przejrzystość oraz łatwiejszy wgląd w pracę organu uchwałodawczego. System zapewni także realizowaną przez urząd bezpośrednią transmisję obrad, pokaże wyniki głosowań, a po sesji umożliwi przejrzenie uchwał, protokołów, dokumentów.

Od środy zapraszamy do korzystania z portalu mieszkańca. Informacje znajdziecie na BIP-ie Urzędu Miejskiego w Kole. Tam również, oraz na stronie internetowej www.kolo.pl, zamieszczony zostanie link do transmisji obrad.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe