tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Sobota, 29 lutego 2020   Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kole przypomina o zbliżającym się wypoczynku zimowym dzieci i młodzieży. Ferie to czas wyjazdów, zarówno w gronie rodziny, jak i zorganizowanych zimowisk z rówieśnikami. Organizatorzy wypoczynku mają za zadanie zapewnić dzieciom zdrowe, bezpieczne i higieniczne warunki pobytu. 

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej (link https://wypoczynek.men.gov.pl/ ) znajduje się ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzieży, dzięki której można uzyskać szczegółowe informacje na temat organizatora oraz miejsca wypoczynku również na terenie powiatu kolskiego.

W razie problemów związanych z niewłaściwymi warunkami higieniczno-sanitarnymi w miejscu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży na terenie powiatu kolskiego podajemy poniżej dane kontaktowe:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kole ul. Toruńska 72, 62-600 Koło; telefon: 63/2722279, telefon alarmowy: 695426274.

 

Ferie zimowe – spędź je bezpiecznie !

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe