tel. (63) 272-23-11  
banerdnikola2019
Miasto Koło
Niedziela, 26 maja 2019   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Własna firma? Zrób to z głową!

Weź udział w spotkaniu zorganizowanym w Twoim mieście w ramach Narodowego Programu Przedsiębiorczości i dowiedz się jak założyć działalność gospodarczą !!! Już 01.06.2013 r., start godz. 10.00, Koło, przed Urzędem Skarbowym. Czeka duża dawka wiedzy i liczne atrakcje. Zapraszamy całe rodziny!

Narodowy Program Przedsiębiorczości to ogólnopolska kampania informacyjno-promocyjna realizowana przez PARP. Kampania to jedno z głównych działań w ramach projektu: "Poprawa wizerunku przedsiębiorców i promocja postaw przedsiębiorczych". Projekt realizowany jest w ramach poddziałania 2.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kampania skierowana jest zarówno do osób młodych z interesującymi pomysłami na własny biznes, jak również do tych doświadczonych, aktywnych zawodowo, chcących przekuć swoje kwalifikacje na korzyści z prowadzenia własnej firmy.

Celem Programu jest ukazanie osób prowadzących własny biznes jako ludzi pełnych pasji, energii i zaangażowania w to, co robią. Program ma być także merytorycznym wsparciem dla początkujących przedsiębiorców, którzy poszukują praktycznych wskazówek, jak samodzielnie realizować zawodowe marzenia.
Wsparcia Narodowemu Programowi Przedsiębiorczości udzielają wybitni przedstawiciele świata biznesu:

  1. Dariusz Bogdan - Przewodniczący Rady Programowej
  2. Andrzej Jacek Blikle
  3. Olga Kozierowska
  4. Anna Hejka
  5. Tadeusz Donocik
  6. Michał Bańka
Zachęcamy do wzięcia udziału w Narodowym Programie Przedsiębiorczości! Przekonaj się, że realizacja swoich marzeń i zawodowych ambicji może być prosta.

Więcej informacji na www.parp.gov.pl/npp
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe