Miasto Koło
Niedziela, 22 kwietnia 2018   Imieniny: Leona, Kai, Heliodora

Olimpia Koło – Sparta Sklejka Orzechowo 4:0 (0:0)

Dodano: Poniedziałek, 23.10.2017
Olimpia Koło – Sparta Sklejka Orzechowo 4:0 (0:0)Kibice czekali, że zobaczą przynajmniej jedną bramkę, aż do 84 minuty. Trud oczekiwania opłacił się z nawiązką, bowiem zobaczyli nie tylko jednego gola, a cztery. Do przerwy gra była w miarę wyrównana, ale obyło się bez goli.

Odbiór pakietów startowych

Dodano: Wtorek, 17.10.2017
Odbiór pakietów startowychOrganizatorzy 37. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego informują, iż pakiety startowe będzie można odbierać w następujących dniach i godzinach: - czwartek 7.30-15.30, - piątek 7.30-15.30, - sobota...    czytaj całość

Zapraszamy na 37. Międzynarodowy Bieg Warciański

Dodano: Piątek, 20.10.2017
Zapraszamy na 37. Międzynarodowy Bieg WarciańskiJuż w najbliższą niedzielę, 22 października, zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na 37. edycję Międzynarodowego Biegu Warciańskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka, w ramach którego rozgrywane są również...    czytaj całość

Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0 (1:0)

Dodano: Poniedziałek, 16.10.2017
Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0 (1:0)W drugiej połowie meczu groźnej kontuzji doznał zawodnik Olimpii Miłosz Powietrzyński, który w starciu  z graczem Polanina został kopnięty w głowę. Gospodarze zaraz wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła...    czytaj całość

Trening z Marcinem Świercem

Dodano: Poniedziałek, 09.10.2017
Trening z Marcinem ŚwiercemMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Firma Geberit zapraszają wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w treningu zorganizowanym dla osób biegających. Trening odbędzie się tydzień przed biegiem głównym 12...    czytaj całość

MOSiR zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowo-rekreacyjne

Dodano: Środa, 04.10.2017
MOSiR zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowo-rekreacyjneBądź aktywny! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia sportowo-rekreacyjne, które będą odbywały się w Hali MOSiR, ul. Szkolna 2B, od października 2017 r.    czytaj całość

Wilki nie takie groźne. Olimpia Koło – Wilki Wilczyn 4:0 (0:0)

Dodano: Poniedziałek, 02.10.2017
Wilki nie takie groźne. Olimpia Koło – Wilki Wilczyn 4:0 (0:0)Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, spotkały się dwie czołowe drużyny klasy okręgowej. Do Koła zawitała ekipa z Wilczyna, która doznała porażki w stosunku 4:0 (0:0). Do przerwy lekką przewagę mieli...    czytaj całość

Pełne wyniki 37. MBW 2017 - biegi dziecięce i młodzieżowe

Dodano: Środa, 27.09.2017
Pełne wyniki 37. MBW 2017 - biegi dziecięce i młodzieżowe Przedstawiamy pełne wyniki biegów dziecięcych i młodzieżowych 37 Międzynarodowego Biegu Warciańskiego, Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole, 24 września 2017 r.      czytaj całość

Wyniki 37. MBW 2017 - biegi dziecięce i młodzieżowe

Dodano: Poniedziałek, 25.09.2017
Wyniki 37. MBW 2017 - biegi dziecięce i młodzieżoweW ostatnią niedzielę dzieci oraz młodzież wystartowała w 37. edycji Międzynarodowego Biegu Warciańskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Zawody odbyły się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Ścigały się...    czytaj całość

Porażka Olimpii ze Zjednoczonymi Rychwał 1:2

Dodano: Czwartek, 21.09.2017
Porażka Olimpii ze Zjednoczonymi Rychwał 1:2W meczu piłkarskim o Puchar Polski  Olimpia Koło uległa Zjednoczonym Rychwał 1:2. Wynik spotkania został ustalony do przerwy. Garstka wiernych kibiców która przybyła na to widowisko była bardzo rozczarowana...    czytaj całość

Kolscy korfballiści na turnieju w Prievidzy

Kolscy korfballiści na turnieju w PrievidzyPo raz kolejny uczniowie działającego przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole Uczniowskiego Klubu Sportowego "Maratończyk" Koło wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju w Korfballu w słowackiej...    czytaj całość