Miasto Koło
Poniedziałek, 18 czerwca 2018   Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy

I runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych i Starszych w Korfballu

Dodano: Poniedziałek, 11.12.2017
I runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych i Starszych w Korfballu10 grudnia 2017 r. na kolskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji odbył się turniej I rundy Pucharu Polski w Korfballu w kategorii juniorów młodszych (U16) oraz juniorów starszych (u19).

Maratończyk Koło na mikołajkowym turnieju w Warszawie

Dodano: Wtorek, 05.12.2017
Maratończyk Koło na mikołajkowym turnieju w WarszawieNa sportowo spędzili miniony weekend korfballiści Maratończyka Koło biorąc udział w VII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Korfballowego w Warszawie. Warszawski turniej należy do największych tego typu imprez w kraju,...    czytaj całość

Doskonały turniej zawodników kolskiego Maratończyka

Dodano: Poniedziałek, 27.11.2017
Doskonały turniej zawodników kolskiego MaratończykaUdanie rozpoczęli rozgrywki nowego sezonu korfballowego zawodnicy kolskiego Maratończyka. W niedzielę 26 listopada odbyły się na hali w Międzyborowie (woj. Mazowieckie) rozgrywki I rundy Pucharu Polski w kategorii...    czytaj całość

Wystartowała V edycja Małej Kolskiej Ligi

Dodano: Wtorek, 21.11.2017
Wystartowała V edycja Małej Kolskiej LigiW sobotę 18 listopada 2017 r. wystartowała kolejna, już V edycja Małej Kolskiej Ligi o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn, które zagrają w systemie każdy z każdym mecz i rewanż. Pierwsza...    czytaj całość

Olimpia Koło – Kasztelania Brudzew 5:0 (2:0)

Olimpia Koło – Kasztelania Brudzew 5:0 (2:0)W niedzielnym meczu Olimpia Koło po dobrej grze pokonała Kasztelanię Brudzew 5:0, do przerwy kolanie zdobyli 2 bramki w 10. i 19. minucie. Pierwszego gola zdobył  Kamil Jaroszewski po silnym strzale z rzutu wolnego z 20...    czytaj całość

Olimpia - Zjednoczeni Rychwał 0:0

Dodano: Poniedziałek, 06.11.2017
Olimpia - Zjednoczeni Rychwał 0:0Olimpia Koło w pierwszą sobotę listopada gościła u siebie Zjednoczonych Rychwał, z którymi zremisowała 0:0. Jak do tej pory kolski klub nie przegrał żadnego meczu i zajmuje fotel wicelidera. Przed nami w tym...    czytaj całość

Olimpia Koło – Sparta Sklejka Orzechowo 4:0 (0:0)

Dodano: Poniedziałek, 23.10.2017
Olimpia Koło – Sparta Sklejka Orzechowo 4:0 (0:0)Kibice czekali, że zobaczą przynajmniej jedną bramkę, aż do 84 minuty. Trud oczekiwania opłacił się z nawiązką, bowiem zobaczyli nie tylko jednego gola, a cztery. Do przerwy gra była w miarę wyrównana, ale obyło się bez...    czytaj całość

Odbiór pakietów startowych

Dodano: Wtorek, 17.10.2017
Odbiór pakietów startowychOrganizatorzy 37. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego informują, iż pakiety startowe będzie można odbierać w następujących dniach i godzinach: - czwartek 7.30-15.30, - piątek 7.30-15.30, - sobota...    czytaj całość

Zapraszamy na 37. Międzynarodowy Bieg Warciański

Dodano: Piątek, 20.10.2017
Zapraszamy na 37. Międzynarodowy Bieg WarciańskiJuż w najbliższą niedzielę, 22 października, zapraszamy wszystkich sympatyków biegania na 37. edycję Międzynarodowego Biegu Warciańskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka, w ramach którego rozgrywane są również...    czytaj całość

Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0 (1:0)

Dodano: Poniedziałek, 16.10.2017
Olimpia Koło – Polanin Strzałkowo 2:0 (1:0)W drugiej połowie meczu groźnej kontuzji doznał zawodnik Olimpii Miłosz Powietrzyński, który w starciu  z graczem Polanina został kopnięty w głowę. Gospodarze zaraz wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła...    czytaj całość

Trening z Marcinem Świercem

Dodano: Poniedziałek, 09.10.2017
Trening z Marcinem ŚwiercemMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Firma Geberit zapraszają wszystkie chętne osoby do uczestnictwa w treningu zorganizowanym dla osób biegających. Trening odbędzie się tydzień przed biegiem głównym 12...    czytaj całość
  1...3456789...68
Ogłoszenia i komunikaty
OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania

w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego p.n.: "rozdzielcza sieć...    czytaj całość
OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Koła

w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego miasta Koła.    czytaj całość