tel. (63) 272-23-11  
urzad_top1
Miasto Koło
Wtorek, 16 października 2018   Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

O Urzędzie

Urząd Miejski w KoleUrząd Miejski w Kole jest aparatem pomocniczym Burmistrza Miasta Koła. Urząd dzieli się na Wydziały, Zespoły i Samodzielne Stanowiska, które przy wykonywaniu swoich zadań współdziałają z Burmistrzem, Radą Miejską i jej Komisjami, gminnymi samorządowymi jednostkami organizacyjnymi, administracją rządową i samorządową, organizacjami społecznymi i gospodarczymi.
 
W wydziałach powstają projekty statutów, regulaminów, zarządzeń i instrukcji oraz projekty uchwał. Tutaj prowadzone jest postępowanie administracyjne, a także przygotowywane są projekty decyzji w sprawach indywidualnych oraz opracowywane projekty umów i porozumień, także tych dotyczących powierzenia prowadzenia zadań publicznych.
 
Ważnym wspólnym zadaniem wydziałów jest współpraca ze Skarbnikiem Miasta przy opracowywaniu projektu budżetu oraz kontrola nad jego wykonaniem.


Sekretarz Miasta Koła
Barbara Szelągowska-Bugajak

Ratusz Miejski
62-600 Koło, ul. Stary Rynek 1
e-mail: sekretarz@kolo.pl
 
Korespondencję należy kierować na adres:
Urząd Miejski w Kole
62-600 Koło
ul. Stary Rynek 1

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe