tel. (63) 272-23-11  
urzad_top1
Miasto Koło
Środa, 26 kwietnia 2017   Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

O Urzędzie

Urząd Miejski w KoleUrząd Miejski w Kole jest aparatem pomocniczym Burmistrza Miasta Koła. Urząd dzieli się na Wydziały, Zespoły i Samodzielne Stanowiska, które przy wykonywaniu swoich zadań współdziałają z Burmistrzem, Radą Miejską i jej Komisjami, gminnymi samorządowymi jednostkami organizacyjnymi, administracją rządową i samorządową, organizacjami społecznymi i gospodarczymi.
 
W wydziałach powstają projekty statutów, regulaminów, zarządzeń i instrukcji oraz projekty uchwał. Tutaj prowadzone jest postępowanie administracyjne, a także przygotowywane są projekty decyzji w sprawach indywidualnych oraz opracowywane projekty umów i porozumień, także tych dotyczących powierzenia prowadzenia zadań publicznych.
 
Ważnym wspólnym zadaniem wydziałów jest współpraca ze Skarbnikiem Miasta przy opracowywaniu projektu budżetu oraz kontrola nad jego wykonaniem.


Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek
Ratusz Miejski
62-600 Koło, ul. Stary Rynek 1, parter, pokój nr 8
tel. (63) 26 27 503
e-mail: sekretariat@kolo.pl
Burmistrz Miasta przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godzinach 10.00-18.00. Zapisy na określoną godzinę prowadzi sekretariat urzędu.

Sekretarz Miasta Koła
Ratusz Miejski
62-600 Koło, ul. Stary Rynek 1, I piętro, pokój nr 102
tel. (63) 26 27 580
e-mail: sekretarz@kolo.pl
 
Korespondencję należy kierować na adres:
Urząd Miejski w Kole
62-600 Koło
ul. Stary Rynek 1

  • Miejski Dom KulturyMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPwfosigw2016
  • kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Kole
  • KALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinę
  • Związek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe