tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Czwartek, 21 listopada 2019   Imieniny: Janusza, Marii, Konrada

Renowacja boiska Olimpii

W piątek 29 czerwca Zarząd MKS Olimpii Koło, rozpoczął renowację płyty głównej. Prace dotyczą przede wszystkim wymiany murawy  i założenie nawodnienia.

- Chcemy to zrobić – mówi były prezes Jarosław Kawka – ponieważ środkowa część boiska była w stanie katastrofalnym, a nawodnienie nie może zapewnić obsługi całej płyty jednocześnie. Całość inwestycji będzie oscylowała w granicach 150.000. zł. Na chwilę obecną miasto dofinansowało nam kwotę 22.000. zł. Pozostałą część w pełni organizuje zarząd MKS Olimpii Koło. Podjęliśmy się bardzo ciężkiego zadania jak na stowarzyszenie działające w pełni społecznie, ale mamy młody, prężnie działający zarząd i myślę, że nasze plany zrealizujemy i w Kole będzie w końcu boisko z prawdziwego zdarzenia. Mam jeszcze jedną prośbę do naszych kibiców: JEŻELI KTOŚ CHCIAŁBY POMÓC NASZEMU STOWARZYSZENIU W ROZPOCZĘTYCH PRACACH ZAPRASZAM NA STADION JUŻ OD 2.07.2012. MILE WIDZIANE SZPADLE, GRABIE, ŁOPATY, TACZKI  ITP. Za każdą pomoc fizyczną czy finansową już teraz serdecznie dziękuję w imieniu Zarządu – zaakcentował Jarek Kawka.

Od siebie dodam, że jeśli nam naprawdę zależy na dobru naszego klubu poprzyjmy tą inicjatywę i pomóżmy im, a oni na pewno odwdzięczą się nam dobrą grą.

mc
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe