tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 21 maja 2018   Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Ferie w Zespole Szkół nr 1

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Kole aktywnie i twórczo spędzają ferie zimowe w swojej szkole. W placówce przy ul. Poniatowskiego zorganizowane zostały zajęcia zarówno dla najmłodszych dzieci z klas I-III i nieco starszych uczniów z klas IV-VI szkoły podstawowej jak i dla gimnazjalistów.
 
Ferie w szkole to ciekawe zajęcia sportowe (mini-piłka nożna, koszykowa, siatkówka, unihokej, tenis stołowy, ogólnorozwojowe gry i zabawy ruchowe) a także zajęcia komputerowe i plastyczne. Jak co roku dzieci biorą udział w cieszących się dużym zainteresowaniem zajęciach gospodarstwa domowego, podczas których przygotowywać będą dania obiadowe oraz desery. W planie ferii jest również wizyta w Ratuszu miejskim oraz Muzeum Technik Ceramicznych. Szkolną tradycją jest też wyjście do pobliskiego lasku miejskiego na sanki, dlatego dzieci z niecierpliwością czekają na śnieg. Życzymy im udanych i bezpiecznych ferii!
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe