tel. (63) 272-23-11  
100rocznica4
Miasto Koło
Poniedziałek, 21 maja 2018   Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Różnorodne atrakcje w trakcie ferii zimowych z MOPiPR

W okresie ferii zimowych nie zabrakło różnorodnych atrakcji dla podopiecznych świetlic Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole.

W pierwszym tygodniu uczestnicy świetlic gościli wolontariuszy ze Szkolnego Koła PCK z Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole w ramach programu ratowniczek.

Podczas praktycznych zajęć z użyciem fantoma, dzieci zgłębiały wiedzę udzielania pierwszej pomocy.

Pobyt w kręgielni i drużynowe pobijanie rekordów w rzucaniu kulą oraz filmowa podróż do Nowego Yorku w towarzystwie przyjaznego Misia podczas seansu filmowego w MDK to jedne z kolejnych feryjnych atrakcji.

Wycieczka do Parku Trampolin Jump Arena w Poznaniu w drugim tygodniu ferii przyniosła możliwość korzystania ze ścianki wspinaczkowej, zabawy i szaleństwa w gąbczastych piankach.

Zimowy wypoczynek zakończyła zabawa podczas której podopieczni świetlic przebrani w stroje karnawałowe  mogli uczestniczyć w tanecznych konkursach i zawodach.

Źródło: MOPiPR w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekmopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w Kole
  • Telewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"
  • Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe