tel. (63) 272-23-11  
WOSP2019BANER
Miasto Koło
Środa, 16 stycznia 2019   Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Ruszyły zapisy na Grand Prix Koło 2018

W dniu wczorajszym ruszyły zapisy na „Grand Prix Koło 2018”. Jest to druga edycja tej imprezy, która w tamtym roku cieszyła się uznaniem wśród biegaczy. W tym roku podobnie jak w zeszłym będą to cztery biegi na dystansach 5 i 10 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km organizowane wiosną. Głównym Organizatorem całego przedsięwzięcia będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit, stowarzyszenie Malinowa Mamba.

Największą atrakcja biegu jest jego formuła, w której każdy ze współorganizatorów będzie miał swój bieg. Dwa z czterech biegów będą przebiegały w pobliżu znanej już trasy w okolicach kolskich błoni i wałów. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar Dyrektora Firmy Geberit Produkcja odbędzie się już za dwa miesiące 17 marca 2018 r. Kolejny będzie nie lada atrakcją dla amatorów biegania, gdyż trasa biegu będzie przebiegała w okolicach Firmy Wood Mizer, która jest jednym z organizatorów Grand Prix. Bieg ten odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. na dystansie 10 km i będzie to „Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood -Mizer". 3 bieg o Puchar Prezesa firmy Andre odbędzie się 19 maja 2018 r. i będzie to nocny bieg ulicami naszego miasta. Finał imprezy planowany jest na 16 czerwca 2018 r. biegiem na dystansie 10 km o Puchar Malinowej Mamby. Będzie składał się z dwóch pętli po 5 km.

Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów, a mieszkańców do kibicowania. Zapisów można dokonywać na stronie www.mosir.koło.pl w zakładce Grand Prix Koła 2018 lub w linku poniżej:

https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2018

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe