tel. (63) 272-23-11  
WOSP2019BANER
Miasto Koło
Środa, 16 stycznia 2019   Imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

Zjednoczeni Niechcący mistrzem Amatorskiej Ligi w Halowej Piłce Nożnej

Kolejna 10 jubileuszowa edycja Amatorskiej Ligii w Halową Piłkę Nożna przechodzi do historii. Zjednoczeni Niechcący - Mistrzem.

Rozgrywki Amatorskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną zostały zapoczątkowane w sezonie 2008/2009. Pierwszym triumfatorem tej formy rozgrywek została ekipa Nauczycieli. Na przestrzeni lat zmieniały się drużyny, zawodnicy, formuła rozgrywek, lecz niezmienny był cel: wyłonienie najlepszych zespołów amatorskich w halowej piłce nożnej.

Kolejna, dziesiąta jubileuszowa edycja, właśnie dobiegła końca. Do rozgrywek przystąpiło 13 drużyn, które rywalizowały o miano tej najlepszej. Ostatecznie sklasyfikowano 11 drużyn, ponieważ dwie ekipy Dęby Team i Wrzoskwiat wycofały się w trakcie rozgrywek. Walka o poszczególne lokaty tabeli była bardzo zacięta i trwała do ostatniego meczu. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy KKS-u, drugie miejsce wywalczyli piłkarze Drink Teamu. Najlepszą drużyną rozgrywek została ekipa Zjednoczonych Niechcący. Warto zauważyć, że od pierwszej kolejki prezentowali oni wysoki poziom. Drużyna ta grała nie tylko efektownie, ale i efektywnie. Potwierdzeniem tego może być tytuł króla strzelców dla Wojciecha Odrowskiego – kapitana drużyny Zjednoczonych.

Dziękując za udział w tych rozgrywkach wszystkim drużynom już dziś zapraszamy do zgłoszenia i udziału w kolejnej edycji Amatorskiej Ligi w Halową Piłkę Nożną, szczegóły już wkrótce na naszej stronie.

Poniżej ostateczna klasyfikacja rozgrywek ALwHPN sezonu 2017/2018:
 1. Zjednoczeni Niechcący
 2. Drink Team
 3. KKS
 4. Plejada
 5. Balu 30 Company
 6. WKU Bailando
 7. Dagraf
 8. Górnicy
 9. 4W
 10. Beer Team
 11. Kolscy Fanatycy
Dęby Team*
Wrzoskwiat*

* drużyna wycofała się w trakcie rozgrywek

Wyniki spotkań z 3 marca 2018 r. TUTAJ
 • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
 • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
 • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe