tel. (63) 272-23-11  
banerdnikola2019
Miasto Koło
Niedziela, 26 maja 2019   Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pływacy MUKS Huragan Koło na podium w Toruniu

Sześć medali - 4 srebrne i 2 brązowe, zdobyli zawodnicy MUKS Huragan Koło trenowani przez trenera Michała Oczkowskiego podczas rozegranych w ostatnią sobotę w Toruniu Zawodów Pływackich „Pływam na medal”.

W imprezie, jaka miała miejsce na pływalni Uniwersyteckiego Centrum Sportowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wystartowało 720 zawodników z 23 klubów, w tym 3 z Koła. Nasze miasto i kolski klub reprezentowali: Aleksander Filipiak (2011 r.), Kornelia Gauden (2009 r.) oraz Mateusz Szwast  (2009 r.). Aleksander Filipiak rywalizował na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym zdobywając 2 brązowe medale. Kornelia Gauden i Mateusz Szwast rywalizowali na dystansie 50 m stylem dowolnym i grzbietowym zdobywając po 2 srebrne medale.

Kolejne sportowe emocje spotkają młodych pływaków w sobotę 17 listopada 2018 roku na basenie OSRIR w Kaliszu, gdzie rywalizować będą w XII Mityngu Pływackim o Puchar Prezydenta Kalisza.

Źródło: Huragan Koło
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe