tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Wtorek, 28 stycznia 2020   Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Finałowy pojedynek i zwycięstwo kolskiej reprezentantki

W dniu 10 listopada 2018 r. przedstawiciele Kolskiego Klubu Sportów Walki uczestniczyli w Otwartym Pucharze Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w Kata i Kumite. Turniej przeprowadzony został w Hali Sportowej AWF Wrocław, a jego organizatorem był Dolnośląski Klub OYAMA Karate na czele z Sensei Grzegorzem Trzeciakiem 4 dan.

W imprezie udział wzięło blisko 160 zawodniczek i zawodników z 16 ośrodków Oyama karate (Piotrków Trybunalski, Sosnowiec, Turek, Koło, Herby, Brzeszcze, Łódź, Jelenia Góra, Katowice, Tychy, Zielona Góra, Jasień, Nowogród Bobrzański, Lubsko, Wrocław DKOK, Wrocław Dragon) oraz cztery kluby z Kyokushin Tezuka Group (Wałbrzych, Strzegom), Shinkyokushin (Legnica) i CSW Hodana (Legnica).

Barwy naszego miasta reprezentowała skromna tym razem ekipa w składzie Maria Wasielewska – zawodniczka Kata, kategoria Juniorka Starsza i sensei Krzysztof Wojewoda - sędzia zawodów. W ubiegłym roku sempai Marysia startując w tej imprezie, wróciła do domu z pucharem za zwycięstwo w kategorii Juniorka. Z powodu zmiany kategorii wiekowej, nie mogła jednak bronić wywalczonego tytułu i musiała zmagać się o prymat w kategorii wyższej. Nasza reprezentantka stanęła na wysokości zadania wygrała finałowy pojedynek i została tym samym zwycięzcą w nowej dla siebie kategorii wiekowej.

Udział w imprezie wsparła Gmina Miejska Koło.

Źródło: Kolski Klub Sportów Walki
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe