tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 18 sierpnia 2019   Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

Wyniki konkursu #jestemEko

Wręczono nagrody laureatom konkursu #jestemEko, zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole oraz Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.
 
Celami konkursu były: zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska i zasobów naturalnych Ziemi; rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej uczniów. Tematem i zadaniem: wykonie pracy plastycznej zachęcającej do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska, przyrody i racjonalnego gospodarowania zasobami Ziemi.
 
W konkursie uczestniczyły: dzieci w wieku przedszkolnym; uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych; uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych i gimnazjów; wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Na konkurs nadesłano prace z: Przedszkoli Miejskich nr 3 w Kole (nauczyciele: Karolina Adamczewska-Zawadzka, Marzena Paczkowska, Maria Wituła), nr 5 w Kole (n - Renata Zamelska); Szkół Podstawowych w: Bierzwiennej Długiej (n - Kinga Estkowska, Iwona Skibińska), nr 3 w Kole (n - Anna Cicha, Renata Wabnic-Osowska), Łubiance, nr 19 we Włocławku (n - Anna Konieczna); Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole (n - Anna Białecka), Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku (n - Elwira Bukowiecka).
 
Jury powołane przez Organizatorów konkursu (Krzysztof Sójecki, przewodniczący, Anna Pietruszka, członek) oceniło prace w kategoriach:
 
dzieci w wieku przedszkolnym:
  • I miejsce: Bartosz Nowaczyk, Przedszkole Miejskie nr 3 w Kole
  • II miejsce: Alicja Darul, Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole
  • III miejsce: Sebastian Pietrzak, Przedszkole Miejskie 5 w Kole
uczniowie klas 1-4 szkół podstawowych:
  • I miejsce: Maja Junga, kl. 4 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
  • II miejsce: Julia Dużyńska, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
  • III miejsce: Kornelia Pamfil, kl. 2 b, Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku; Natalia Rosiak, kl. 4, Szkoła Podstawowa w Bierzwiennej Długiej
uczniowie klas 5-8 szkół podstawowych i gimnazjów:
  • I miejsce: Julia Tomczyk, kl. 7 b, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
  • II miejsce: Katarzyna Lasota, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
  • III miejsce: Adam Antkiewicz, kl. 7 a, Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych:
  • I miejsce: Kuba Dąbrowski, kl. 2, Szkoła Podstawowa Specjalna, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku
  • II miejsce: Izabela Kozłowska, kl. 1, Szkoła Podstawowa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole
  • III miejsce: Szymon Brzoski, kl. 2, Szkoła Podstawowa, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole
Organizatorzy dziękują dzieciom i młodzieży oraz nauczycielom za udział w przedsięwzięciu.

Wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca 2019 r. o g. 10:00 w Czytelni PiMBP w Kole.

Źródło: PiMBP w Kole
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe