tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Piątek, 15 listopada 2019   Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii

Zachęcamy do udziału w półkoloniach tenisowo-sportowych

W tym roku kolskie jednostki przygotowały wyjątkowo bogatą ofertę zajęć dla dzieci, które spędzają lato w mieście. W szerokim wachlarzu propozycji każdy znajdzie coś co lubi, lub przeciwnie, czego nie miał dotąd okazji poznać, a przerwa w nauce jest na to najlepszym czasem. Miłośników białego sportu oraz tych, którzy nigdy nie trzymali rakiety w ręce, zachęcamy do udziału w półkoloniach tenisowo-sportowych.

W ubiegłym roku grono pasjonatów doskonaliło grę w tenisa pod czujnym okiem Renaty i Roberta Woźniaków, wykwalifikowanych instruktorów, właścicieli Woźniak Tennnis Academy (w 2017 roku zorganizowali obóz tenisowy w Skorzęcinie). Dzieci i młodzież były zadowolone z zajęć, więc bazując na zdobytym doświadczeniu i mając w bieżącym roku wsparcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole,  instruktorzy zapraszają adeptów w wieku 7-14 lat na drugą edycję wydarzenia. Terminy półkolonii, program i szczegóły na plakacie.

Czas wakacji nie musi być wypełniony leniuchowaniem. Może być naznaczony przygodą - nowymi znajomościami, poznaniem swoich możliwości, nowych pasji, rozwoju talentów. Stwórzmy naszym pociechom możliwość poznania czegoś nowego lub doskonalenia umiejętności, i korzystajmy z wakacyjnych ofert. Może dla kogoś gra w tenisa okaże się wielką pasją. Spróbować zawsze warto.
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogotypsprzetratwownictwa
  • wfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwotmopipr
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program OperacyjnyPO Kapitał Ludzki
  • Lokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe