tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Niedziela, 15 grudnia 2019   Imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

Chcesz pozbyć się azbestu? Złóż wniosek o dofinansowanie

OGŁOSZENIE
Burmistrz Miasta Koła informuje o wstępnym naborze wniosków o dofinansowanie 
przedsięwzięcia związanego z usuwaniem azbestu z nieruchomości 
znajdujących się na terenie Gminy Miejskiej Koło

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłosił nabór wniosków w ramach programu pn. „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest”.

W ramach w/w naboru Gmina ma możliwość ubiegania się o środki finansowe na usuwanie wyrobów azbestowych z nieruchomości znajdujących się na jej terenie.

W związku z tym Gmina Miejska Koło planuje wystąpić do WFOŚiGW w Poznaniu o dofinansowanie zadania pod nazwą:

„Unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Miejskiej Koło”

Zgodnie z regulaminem opublikowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, nabór adresowany jest do jednostek samorządu terytorialnego działających na rzecz właścicieli lub posiadaczy obiektów budowlanych na terenie Gminy.

W związku z powyższym ogłaszam wstępny nabór wniosków o dofinansowanie zadań związanych z zbieraniem, transportem oraz unieszkodliwianiem odpadów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Miejskiej Koło.

Wnioski o udzielenie dofinansowania na w/w zadanie są dostępne na stronie internetowej www.kolo.pl, które należy składać w terminie do dnia 12 sierpnia 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Kole ul. Stary Rynek 1.

W przypadku większego zainteresowania mieszkańców usunięciem azbestu niż planowane środki finansowe na ten cel, dofinansowanie będzie przyznawane według kolejności złożonych wniosków.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zespołem ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miejskiego w Kole, tel. 63 26 27 550 lub 63 26 27 511.

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe