tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 20 stycznia 2020   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Rodzinny Rajd Rowerowy zakończył wakacje

Propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym, zdrowego trybu życia oraz bezpieczeństwa na drodze było głównym celem Rodzinnego Rajdu Rowerowego, jaki wyruszył w ostatnią sobotę spod Ratusza. Przeszło 30 uczestników miało do pokonania około 30-km trasę biegnącą miłymi zakątkami.

Kolskie Towarzystwo Cyklistów oraz współorganizatorzy Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe i Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie zaprosili wszystkich zainteresowanych na Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy przebyli przeprawę promową na Wakach, z postojem regeneracyjnym w Trzęśniewie i dotarli do mety na Stadionie MOSiR w Kole. Tam, po solidnym posiłku, czekało na uczestników losowanie nagród. Rajd, zgodnie z wieloletnim zwyczajem, nie miał charakteru wyścigu sportowego, tylko rekreacyjny.

Wszyscy uczestnicy dotarli do mety. Tam nastąpiło losowanie atrakcyjnych nagród niespodzianek, w tym nagrody głównej, roweru. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Sobolewski i prezes KTC Zbigniew Brzozowski.
 
  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe