tel. (63) 272-23-11  
bliskobaner
Miasto Koło
Poniedziałek, 20 stycznia 2020   Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

OSP "Koło nad Wartą" otrzymała dofinansowanie do projektu pn. „Dofinansowanie zakupu skafandrów – kombinezonów do pracy w wodzie"

OSP Koło nad Wartą otrzymała dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Dofinansowanie zakupu skafandrów – kombinezonów do pracy w wodzie dla OSP Koło nad Wartą w Kole”

w ramach doposażenia jednostek powołanych do zapobiegania i likwidacji skutków katastrof naturalnych lub ekstremalnych zjawisk atmosferycznych i poważnych awarii – w zakresie spełnienia kryteriów merytorycznych 3.1.1 – 3.1.5, realizowanych na terenie Województwa Wielkopolskiego, planowanych do realizacji w 2019 roku.

W ramach projektu planowany jest zakup 2 kompletów skafandrów – kombinezonów do pracy w wodzie. Zaplanowana pomoc finansowa z środków WFOŚiGW w Poznaniu to kwota 7700 zł.

Specjalistyczny ubiór ratowniczy obniży ryzyko związane z możliwością wystąpienia zagrożenia, co w konsekwencji zapewni bezpieczeństwo ludzi, mienia i środowiska.

Link do strony Funduszu: http://www.wfosgw.poznan.pl

  • logotypMDKMuzeum Technik CeramicznychMiejski Ośrodek Sportu i RekreacjiLogoPiMBPlogoARR
  • logotypsprzetratwownictwawfosigw2016kampania_edukacyjnaWFOSiGW_osrodekwot
  • mopiprSpółdzielnia Mieszkaniowa w KoleTelewizja Kablowa Spółdzielni Mieszkaniowej w KoleKALPSWielkopolski Regionalny Program Operacyjny
  • PO Kapitał LudzkiLokalna Organizacja Turystyczna "MARINA"Postaw na rodzinęZwiązek Miast PolskichNarodowe Siły Rezerwowe