tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  24 Lipca 2024 r. Imieniny: Krystyny i Olgi

Płomyk Jarota II – Olimpia Koło 4:0

Dodane: 10 Czerwiec 2013  08:40:00   Opublikował:
W kolejnym meczu rundy wiosennej, który odbył się w Koźmińcu piłkarze Olimpii doznali sromotnej porażki 0:4 (0:2) . Po Kaliszu to druga tak dotkliwa przegrana.

O przegranym meczu zdecydowała pierwsza połowa w której gospodarze zdominowali całkowicie grę we wszystkich formacjach zdobywając dwie bramki. W drugiej połowie Olimpia zaczęła śmielej atakować, stwarzając kilka dogodnych sytuacji do zmiany wyniku jednak to gospodarze strzelali bramki. Z przebiegu całego spotkania to drużyna z Jarocina zdecydowanie zasłużyła na 3 punkty. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra już w sobotę 15.06.2013 o godz. 16:00 z Białym Orłem Koźmin w Kole. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Po meczu Jarek Kawka powiedział: – Rozegraliśmy jedno z najsłabszych spotkań i zasłużenie przegraliśmy, ponieważ w tym dniu Płomyk był drużyną lepszą.

Skład Olimpii: Robert Suliński, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Ariel Szczesiak, Łukasz Ekiert, Hubert Powietrzyński (Piotr Gronostaj 35'), Dawid Jóźwiak 46’, Piotr Marańda, Artur Bednarczyk (60’ Miłosz Powietrzyński), Jarosław Kawka (Paweł Powietrzyński 70’).