tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  5 Lipca 2024 r. Imieniny: Antoniego i Marii

Wicher Dobra - Olimpia Koło 1:7

Dodane: 23 Kwiecień 2012  08:16:00   Opublikował:

Zgodnie z zapowiedzią Jarosława Kawki kolska „lokomotywa” ruszyła z miejsca i Wicher popłynął z prądem Olimpii. Wysoka wygrana na wyjeździe 7:1 napawa kibiców z Koła optymizmem.

Grę otworzył w 15 minucie Dariusz Walasek. Następnie trzy stuprocentowe sytuacje marnowali kolejno Walasek, Piotr Marańda i Hubert Powietrzyński. Po przypadkowej sytuacji Dobra w 25 minucie wyrównała na 1:1. Jednak to tylko podrażniło kolską drużynę i już trzy minuty później Walasek podwyższył na 2:1, chwilę później Bartosz Kotkowski na 3:1. Tym też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie było jeszcze lepiej i kolejne trafienia dorzucili: Kotkowski, Szymon Izydorczyk, Marcin Lewandowski, i Jarosław Kawka. – Mecz jak na ilość stworzonych sytuacji mógł zakończyć się wynikiem dwucyfrowym, ale cieszy fakt, że w końcu stwarzamy kilkanaście sytuacji bramkowych. W którymś wywiadzie obiecałem, że kolska lokomotywa ruszy i ruszyła, mam nadzieję, że do końca sezonu nie zatrzyma się już na żadnej stacji – powiedział rzecznik Olimpii Jarosław Kawka.