tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  24 Lipca 2024 r. Imieniny: Krystyny i Olgi

Podział punktów w Kole. Olimpia Koło – Warta Krzymów 2:2 (0:0)

Dodane: 09 Czerwiec 2014  09:10:00   Opublikował:
Przedostatni mecz 29 kolejki rozegrany na kolskim stadionie pomiędzy miejscową Olimpią, a Wartą Krzymów (która definitywnie opuszcza szeregi IV ligi) zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów 2:2 (0:0).

Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej odsłonie goście w  68 minucie prowadzili 1:0 po strzale Niewiadomskiego. Cztery minuty później Kujawa z bezpośredniego rzutu wolnego (metr od chorągiewki rożnej) uzyskuje remisową bramkę na 1:1. W 87 minucie sędzia dyktuje rzut wolny z prawej flanki. Do piłki podbiegł Zaborowski i strzałem w okienko zdobywa prowadzenie dla kolan na 2:1.

Gdy wszyscy kibice cieszyli się ze zwycięstwa w 90 minucie goście po kontrze zdobywają wyrównującego gola a strzelcem jest Zieliński. Chwilę potem sędzia kończy spotkanie. W Olimpii panuje niedosyt, bo zwycięstwo wymknęło się w ostatniej minucie. meczu. Goście choć wiedzą, że spadają z ligi potraktowali mecz serio, cieszą się i z optymizmem opuszczają boisko.

Opinia Jarka Kawki o meczu:

– Mając pewne utrzymanie w lidze do tego spotkania podeszliśmy zbyt spokojnie i to nas zgubiło. Goście natomiast, jak na derby przystało walczyli o każdy centymetr boiska do ostatniej minuty strzelając wyrównującą bramkę w 90 minucie. Cieszy mnie jednak fakt, że to już kolejny mecz gdzie nie przegrywamy.

Skład Olimpii – Suliński, Kwiatkowski, Marańda, Kawka (65 Sikorski), Zaborski, Miłosz Powietrzyński (Rutkowski), Paweł Powietrzyński (Urbaniak), Kujawa, Wiśniewski, Kotkowski, Nieznalski.