tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  23 Lipca 2024 r. Imieniny: Brygidy i Bogny

Olimpia Koło – SKP Słupca 0:0

Dodane: 29 Wrzesień 2014  13:17:00   Opublikował:
W meczu piłkarskim o mistrzostwo IV ligi grupy południowej, Olimpia Koło osiągnęła wynik bezbramkowy w potyczce z SKP Słupca.

Mecz stał na przeciętnym poziomie. W pierwszej części spotkania więcej z gry mieli goście, ale dobrze dysponowany bramkarz Olimpii, Bartosz Kordylewski, zawsze stał na posterunku i nie pozwolił piłce przekroczyć linii bramkowej. W 26. minucie szczęście uśmiechnęło się do kolskiego bramkarza, bowiem strzał napastnika gości trafił w poprzeczkę. W 30. minucie za Szymona Izydorczyka wszedł Damian Kotkowski, ale ta zmiana nic nowego nie wniosła.

Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała. Trener kolskich piłkarzy Tomasz Mikusik dokonał kilku zmian. Wprowadzony Jarek Kawka posłał kilka „bomb” w kierunku bramki, ale wszystkie jego strzały mijały cel. Szybki jak „błyskawica” Piotrek Marańda swoimi rajdami też nic nie wskórał, jego dośrodkowania lądowały na aucie. Podsumowując spotkanie wynik uważam za sprawiedliwy i nie krzywdzący żadnej z drużyn.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Tomasz Mikusik, Piotr Rutkowski, Paweł Powietrzyński (75” Miłosz Powietrzyński), Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski (80’ Kamil Jaroszewski), Piotr Marańda, Szymon Izydorczyk (30 Damian Kotkowski), Kamil Kwiatkowski, Jakub Antosik, Marcin Walkowski (55’ Jarosław Kawka).

A oto co powiedział Jarek Kawka po zakończonym meczu:  – Uważam, że mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. W pierwszej połowie z gry miał więcej zespół SKP Słupca, a w drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę. Z wyniku 0:0 powinny być zadowolone obydwie drużyny.