tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  4 Lipca 2024 r. Imieniny: Elżbiety i Teodora

Kasztelania Brudzew – Olimpia Koło 1:1 (1:0)

Dodane: 19 Lipiec 2012  09:28:00   Opublikował:
W środę 18 lipca w Brudzewie o godz. 17:00 Olimpia rozegrała swój drugi mecz sparingowy.

Po wyraźnej przewadze Olimpii mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1. Pierwszą bramkę w pierwszej połowie zdobyli gospodarze. Brudzew rzadko zagrażał, a Olimpia była bardzo nieskuteczna. Dopiero w 75 minucie po składnej akcji i dokładnym podaniu piłki od Kawki z prawej strony Kotkowski bez problemów umieścił ją w siatce.

Kolejne spotkanie Olimpia rozegra w sobotę 21 lipca z Włocławią Włocławek na stadionie w Grzegorzewie o godz. 11:00. Zapraszamy sympatyków  piłki nożnej.