tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  26 Lipca 2024 r. Imieniny: Anny i Joachima

Sukces naszych

Dodane: 01 Marzec 2016  13:07:00   Opublikował:
W dniu 24 lutego 2016 roku w hali sportowej przy Zespole Szkól w Kościelcu odbył się XIV Regionalny Turniej Tenisa Stołowego „Sprawni Razem”.

W zawodach uczestniczyły drużyny ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych w Konarzewie, Turku, Rychwale, Koninie i Kole. Ogromny sukces odnieśli wychowankowie SOSW w Kole, którzy w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce z dorobkiem 20 punktów i odebrali z rąk Wójta Gminy Kościelec Dariusza Ostrowskiego okazały puchar. II miejsce z dorobkiem 15 punktów zajęła drużyna SOSW w Rychwale, a III z dorobkiem 12 punktów drużyna SOSW w Turku. Indywidualnie w kategoriach chłopców, również zwyciężyli w pięknym stylu, wygrywając wszystkie swoje pojedynki uczniowie SOSW w Kole. W kategorii do lat 16 zwyciężył ubiegłoroczny zwycięzca Łukasz Ściśler, a w kategorii powyżej lat 16 zwyciężył także ubiegłoroczny zwycięzca Michał Marciniak. W kategorii dziewcząt do lat 16 zwyciężyła Klaudia Wróblewska z Turku, a w klasyfikacji dziewcząt powyżej lat 16 zwyciężyła Ewa Bajer z Rychwała. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe z rąk Prezesa PTTS „Sprawni Razem’’ Pana Stanisława Kuny, a za pierwsze trzy miejsca Pani Elżbieta Budzińska, Dyrektor SOSW w Kole wręczyła pamiątkowe medale. Opiekunami drużyny z Koła, a jednocześnie organizatorami byli: Piotr Mroczkowski, Małgorzata Kolasa, Julian Bałdyka, Paweł Grabarczyk i Andrzej Sikorski.

Opracował: Andrzej Sikorski