tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  4 Lipca 2024 r. Imieniny: Elżbiety i Teodora

Sparta Konin-Olimpia Koło 1:2 (0:2)

Dodane: 03 Wrzesień 2012  08:00:00   Opublikował:
W sobotę 1 września w  Gosłąwicach Olimpia rozpoczęła kolejne starcie o ligowe punkty w IV lidze. Sparta nie dała rady kolanom i uległa 1:2.

Od samego początku Olimpia uzyskała zdecydowaną przewagę na boisku. W pierwszej połowie zespół Sparty nie oddał praktycznie strzału na bramkę. Olimpia miała kilka groźnych sytuacji, jednak do bramki w pierwszej połowie trafiła tylko raz po indywidualnej akcji w 30 minucie Bednarczyka, który minął dwóch obrońców i plasowanym strzałem wyprowadził Olimpię na prowadzenie.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, to kolanie przeważali i w 75 minucie po rzucie wolnym prowadzili już 2:0 za sprawą Łukasza Sikorskiego. W 90 minucie po problematycznym rzucie karnym Sparta strzela gola ustalając wynik spotkania 1:2 dla kolskiej Olimpii.

Zagraliśmy niezłe spotkanie stwarzając kilka groźnych sytuacji. Szkoda tylko, że w tak spokojnym spotkaniu sędzia Jagodziński łącznie daje ok. 10 żółtych kartek w tym ok. 7 niesłusznie – powiedział Jarosław Kawka członek OZPN w Koninie.