tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  4 Lipca 2024 r. Imieniny: Elżbiety i Teodora

Centra Ostrów-Olimpia Koło 0:3 (0:2)

Dodane: 10 Wrzesień 2012  08:10:00   Opublikował:
W niedzielę 9 września w Ostrowie Olimpia rozpoczęła kolejne starcie o ligowe punkty w IV lidze, tym razem z vice liderem rozgrywek Centrą Ostrów Wielkopolski, którą pokonała 3:0.

Już w 10 minucie pierwszą groźną sytuację mieli kolanie jednak bramka nie padła. W 25 minucie po składnej akcji kolan dokładnie dogrywał Kawka, a Bednarczyk dopełnił formalności. Po niespełna 2 minutach kolejna składna akcja Olimpii i po sparowaniu piłki po strzale Kawki bramkarz gospodarzy wybija piłkę wprost pod nogi Zborowskiego, który pięknym strzałem w okienko ustala wynik spotkania do przerwy. Gospodarze próbowali atakować jednak kolska defensywa przerywała wszystko w okolicach 30 metra. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 75 minucie pięknym lobem popisał się Grabowiecki po dokładnym dograniu piłki przez Jaroszewskiego ustalając wynik całego spotkania na 3:0.

Od początku byliśmy drużyną lepszą i w 100% zrealizowaliśmy założenia trenera. Nasze zwycięstwo w tym meczu było jak najbardziej zasłużone ponieważ rozegraliśmy najlepsze spotkanie w tym sezonie – powiedział Jarosław Kawka.