tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  3 Lipca 2024 r. Imieniny: Anatola i Jacka

Wicher Dobra – Olimpia Koło 1:7 (0:3)

Dodane: 11 Październik 2012  09:57:00   Opublikował:
W przełożonym meczu na szczeblu okręgowym Wicher Dobra zajmujący 14 pozycję w klasie okręgowej doznał wysokiej porażki z IV ligową Olimpią Koło 1:7. Do przerwy wynik brzmiał 0:3. Ciekawostką jest fakt, że wiosną w meczu z Wichrem padł taki sam wynik 1:7.

Przez całe spotkanie dominowała jedna drużyna, a była nią Olimpia Koło. Piłkarze Wichra na tle czwarto ligowca wypadli bardzo słabo, co sugeruje wynik. Pod koniec I połowy trener Olimpii Tomasz Mikusik mając już zapewniony wynik dokonał zmian i dał pograć innym zawodnikom. Ci spisali się nadspodziewanie dobrze i zaaplikowali przeciwnikowi w II połowie aż 4 gole. W sumie wysokie zwycięstwo i nadzieja na sobotnie zwycięstwo w Koźmińcu. Bramki zdobyli: Marańda 3, Powietrzyński, Kotkowski, Sikorski i Bednarczyk po 1.

Skład Olimpii: Sobczak, Mielczarek, Krzyżanowski, Szymański, Nowakowski,  (50 Trzmielewski), Kotkowski, Nieznalski, Powietrzyński, (35 Sikorski), Bednarczyk (46), Fret, Marańda,  Grabowiecki i (20 Kawka).

– Cieszę się, że chłopcy odnaleźli skuteczność lepszą niż w meczach ligowych. Mam nadzieję, że zła passa została przełamana. Czy mam rację pokażą najbliższe mecze – powiedział pełen optymizmu Tomasz Mikusik, trener Olimpii.