tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  3 Lipca 2024 r. Imieniny: Anatola i Jacka

Olimpia Koło – Kasztelania Brudzew 5:0 (2:0)

Dodane: 21 Listopad 2017  08:10:00   Opublikował:
W niedzielnym meczu Olimpia Koło po dobrej grze pokonała Kasztelanię Brudzew 5:0, do przerwy kolanie zdobyli 2 bramki w 10. i 19. minucie. Pierwszego gola zdobył  Kamil Jaroszewski po silnym strzale z rzutu wolnego z 20 metrów. Plasowana piłka wpadła tuż przy prawym słupku bramkarza gości. 10 minut później na 2:0 podwyższył bramkostrzelny Mateusz Czajka.

W pierwszej części gry, przyjezdni oddali tylko 4 strzały w światło bramki. Po zmianie stron goście rzucili się do ataku chcąc odrobić straty, niestety spotkał ich zimny prysznic. W 55. minucie po kontrze Paweł Powietrzyński podwyższył na 3:0. 4 minuty później ponownie Paweł Powietrzyński umieszcza piłkę w siatce i jest już 4:0 . W 78. minucie Mateusza Czajka zdobywa piątą bramkę i wynikiem 5;0 sędzia kończy spotkanie.

Sędziowali – jako główny – Jarosław Lewandowski, asystent 1 – Grzegorz  Łukomicki, asystent 2 – Tomasz Wójtowicz. Arbitrzy ze swego zadania wywiązali się bez zarzutu. Po meczu trener Olimpii Piotr Krzyżanowski powiedział: - Bardzo się cieszę z postawy moich zawodników. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, którym postawiliśmy kropkę nad „i” w tej rundzie. Teraz czeka nas wszystkich zasłużony odpoczynek i analiza całej rundy.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski – Konrad Cieślak, Wiktor Małecki, Piotr Rutkowski, Kamil Jaroszewski, Paweł Powietrzyński, Mariusz Nieznalski, Miłosz Powietrzyński, Dawid Wiśniewski, Michał Rutkowski, Mateusz Czajka. Kierownik drużyny pan Cieślak.

A oto co powiedział trener Kasztelani Łukasz Kujawa (nota bene) były zawodnik Olimpii: - Rozegraliśmy bardzo słaby mecz. Jak dla  mnie, najsłabszy w tej rundzie.  Chciałbym pogratulować drużynie Olimpii, która zasłużenie wygrała. Życzę im z całego serca awansu do IV ligi.

Skład Kasztelani – Mariusz Sobczak, Jakub Bukowski, Łukasz Kujawa, Damian Witczak, Filip Szymański, Daniel Szkudlarek, Tomasz Rozmarynowski, Mateusz Kaczmarek, Łukasz, Damian Kotkowski, Paweł Bednarczyk.