Zawody zostały zorganizowane przez MUKS HURAGAN Koło oraz MOSIR Koło na Pływalni Miejskiej w Kole. W zawodach rywalizowali zawodnicy MUKS HURAGAN Koło, Rekin Konin, Iskry Konin, UKS Maratończyk Orka Ostrów Wielkopolski, MKS Oceanik Ostrzeszów oraz zawodnicy niezrzeszeni w klubach z Koła, Turku i okolic.
Zawody zostały podzielone na dwa bloki. W pierwszym bloku startowało 51 dzieci, które rywalizowały w kategoriach wiekowych 2013 i młodsi, 2012 oraz 2011. Drugi blok to rywalizacja roczników 2011, 2010, 2009 oraz kategoria OPEN – 200 m stylem dowolnym bez podziału na wiek. W tym bloku wystartowało 59 zawodników.
W pierwszym bloku rywalizowano w konkurencjach: 25 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym. Drugi blok to rywalizacja na dystansie 50 m stylem: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.
Podium poszczególnych startów:
25 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2013 i młodsi
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Budner Hanna |
32,05 |
25 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2012
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Sadłocha Marcelina |
19,90 |
2 |
Mądry Milena |
22,68 |
3 |
Nowak Pola |
25,19 |
25 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2011
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Sadłocha Amelia |
19,00 |
2 |
Olkowska Oliwia |
20,65 |
3 |
Jankowska Magdalena |
21,61 |
25 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2013 i młodsi
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Fąferek Filip |
21,04 |
2 |
Chmielewski Bartosz |
46,59 |
25 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2012
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gauden Szymon |
19,38 |
2 |
Szwast Marcin |
19,70 |
3 |
Dzieciątkowski Kacper |
24,58 |
25 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2011
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Filipiak Aleksander |
19,04 |
2 |
Piątkowski Borys |
19,41 |
3 |
Idczak Dawid |
20,84 |
25 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2013 i młodsi
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Budner Hanna |
30,35 |
2 |
Fąferek Julia |
35,95 |
3 |
Świderska Hanna |
39,18 |
25 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2012
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Sadłocha Marcelina |
24,84 |
2 |
Mądry Milena |
25,98 |
3 |
Schyller Aniela |
29,36 |
25 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2011
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Supeł Maja |
23,83 |
2 |
Sadłocha Amelia |
24,06 |
3 |
Olkowska Oliwia |
24,69 |
25 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2013 i młodsi
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Fąferek Filip |
24,01 |
2 |
Augustyniak Kacper |
35,37 |
3 |
Lisiecki Nikodem |
36,24 |
25 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2012
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Szwast Marcin |
24,39 |
2 |
Gauden Szymon |
25,06 |
3 |
Chmielewski Wojciech |
30,65 |
25 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2011
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Filipiak Aleksander |
22,51 |
2 |
Piątkowski Borys |
22,54 |
3 |
Idczak Dawid |
24,53 |
25 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2012
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Mądry Milena |
27,69 |
2 |
Sadłocha Marcelina |
32,02 |
3 |
Schyller Aniela |
34,54 |
25 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2011
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Sadłocha Amelia |
27,12 |
2 |
Olkowska Oliwia |
30,57 |
3 |
Rumiejowska Aleksandra |
31,79 |
25 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2012
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gauden Szymon |
29,55 |
2 |
Szwast Marcin |
30,45 |
3 |
Dzieciątkowski Kacper |
41,72 |
25 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2011
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Puchalski Kacper |
26,02 |
2 |
Piątkowski Borys |
27,51 |
3 |
Filipiak Aleksander |
28,88 |
BLOK II
50 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gaj Helena |
39,43 |
2 |
Janiak Wiktoria |
39,68 |
3 |
Olkowska Antonina |
40,74 |
50 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Chmielewska Maria |
34,84 |
1 |
Gauden Kornelia |
34,84 |
3 |
Zielińska Gabriela |
36,00 |
50 m stylem dowolnym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Frąszczak Antonina |
36,28 |
2 |
Kapturska Martyna |
37,31 |
3 |
Janiak Julia |
37,37 |
50 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Murakowski Wojciech |
37,77 |
2 |
Budner Wojciech |
38,99 |
3 |
Szczepankiewicz Michał |
44,16 |
50 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Szwast Mateusz |
35,09 |
2 |
Bilski Mateusz |
35,78 |
3 |
Grabiński Patryk |
41,20 |
50 m stylem dowolnym chłopców - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Grabowski Borys |
33,95 |
2 |
Banasiak Miłosz |
39,40 |
3 |
Kurzawa Bartosz |
40,71 |
50 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Janiak Wiktoria |
47,44 |
2 |
Olkowska Antonina |
49,54 |
3 |
Krawczyk Julia |
50,10 |
50 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gauden Kornelia |
39,78 |
2 |
Chestkowska Oliwia |
43,52 |
3 |
Chmielewska Maria |
43,54 |
50 m stylem grzbietowym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Cicha Zuzanna |
40,90 |
2 |
Frąszczak Antonina |
41,76 |
3 |
Kapturska Martyna |
41,98 |
50 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Budner Wojciech |
49,81 |
2 |
Harendarz Sebastian |
60,63 |
3 |
Leszcz Adam |
60,68 |
50 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Szwast Mateusz |
41,90 |
2 |
Bilski Mateusz |
42,06 |
3 |
Augustyniak Jakub |
61,53 |
50 m stylem grzbietowym chłopców - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Banasiak Miłosz |
44,62 |
2 |
Molenda Waldemar |
47,92 |
3 |
Gościniak Mikołaj |
48,04 |
50 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gaj Helena |
50,98 |
2 |
Janiak Wiktoria |
54,62 |
3 |
Salzman Kornelia |
57,09 |
50 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Zielińska Gabriela |
44,96 |
2 |
Kłokowska Amelia |
45,17 |
3 |
Szewczyk Amelia |
49,57 |
50 m stylem klasycznym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Kapturska Martyna |
46,78 |
2 |
Frąszczak Antonina |
55,07 |
3 |
Graczyk Agata |
56,47 |
50 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Murakowski Wojciech |
52,40 |
2 |
Szczepankiewicz Michał |
63,69 |
3 |
Leszcz Adam |
69,80 |
50 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Szwast Mateusz |
48,54 |
2 |
Grabiński Patryk |
48,92 |
3 |
Leszcz Wiktor |
52,86 |
50 m stylem klasycznym chłopców - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Grabowski Borys |
44,33 |
2 |
Banasiak Miłosz |
52,01 |
3 |
Gościniak Mikołaj |
52,78 |
50 m stylem motylkowym dziewcząt - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gaj Helena |
46,75 |
2 |
Salzman Kornelia |
55,14 |
50 m stylem motylkowym dziewcząt - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Gauden Kornelia |
40,76 |
2 |
Kłokowska Amelia |
45,47 |
3 |
Szewczyk Amelia |
46,94 |
50 m stylem motylkowym dziewcząt - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Cicha Zuzanna |
42,25 |
2 |
Pawlak Jagoda |
46,12 |
3 |
Janiak Julia |
48,04 |
50 m stylem motylkowym chłopców - rocznik 2010
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Murakowski Wojciech |
49,29 |
2 |
Szczepankiewicz Michał |
63,71 |
50 m stylem motylkowym chłopców - rocznik 2009
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Bilski Mateusz |
39,67 |
2 |
Grabiński Patryk |
53,80 |
3 |
Leszcz Wiktor |
55,29 |
50 m stylem motylkowym chłopców - rocznik 2008
Lp. |
Nazwisko Imię |
Uzyskany czas |
1 |
Grabowski Borys |
41,00 |
2 |
Molenda Waldemar |
48,12 |
3 |
Gościniak Mikołaj |
56,34 |
OPEN – 200 m stylem dowolnym dziewcząt
Lp. |
Nazwisko Imię |
Rok |
Uzyskany czas |
1 |
Janiak Oliwia |
2006 |
2:34,09 |
2 |
Wielgus Nadia |
2004 |
2:45,98 |
3 |
Sikorska Weronika |
2007 |
2:52,23 |
OPEN – 200 m stylem dowolnym chłopców
Lp. |
Nazwisko Imię |
Rok |
Uzyskany czas |
1 |
Szwast Mateusz |
2009 |
2:54,71 |
2 |
Grabowski Borys |
2008 |
2:59,46 |
3 |
Szczesiak Gabriel |
2008 |
3:01,81 |
Najlepsi zawodnicy rocznika 2013 i młodsi
Budner Hanna
Fąferek Filip
Najlepsi zawodnicy rocznika 2012:
Sadłocha Marcelina
Gauden Szymon
Najlepsi zawodnicy rocznika 2011:
Sadłocha Amelia
Filipiak Aleksander
Najlepsi zawodnicy rocznika 2010:
Gaj Helena
Murakowski Wojciech
Najlepsi zawodnicy rocznika 2009:
Gauden Kornelia
Bilski Mateusz
Najlepsi zawodnicy rocznika 2008:
Frąszczak Antonina
Grabowski Borys
Najlepsi zawodnicy OPEN:
Janiak Oliwia
Szwast Mateusz
Źródło: HURAGAN KOŁO