tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  26 Lipca 2024 r. Imieniny: Anny i Joachima

7. miejsce „Kiełbaski” Kościelec

Dodane: 21 Marzec 2013  08:22:00   Opublikował:
Zakończyły się rozgrywki III Ligi Juniorów. W zawodach wystąpiło 10 najlepszych zespołów z całej Wielkopolski.

Szachiści czterokrotnie spotkali się w Kaliszu. Zwyciężyła drużyna UMKS Na Pięterku Poznań, 2. RUKS Korona Rawbud Rawicz, 3. MKS Wicher Zbąszyń. Zawodnicy z UKS Kiełbaska Kościelec zajęli siódme miejsce. Grali w składzie: Wiktor Kwiatkowski, Łukasz Olkowski, Maciej Szafrański, Piotr Szafrański, Weronika Ostrowska, Oliwia Łaszkiewicz i Weronika Gilarek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wiktor Kwiatkowski, na czwartym miejscu uplasował się Łukasz Olkowski i wśród juniorek starszych czwarte miejsce zdobyła Weronika Ostrowska. W III lidze nie utrzymali się:  KS Lech – WSUS Poznań i LKS Piast Śrem.

- Mieliśmy szanse znaleźć się na pozycji medalowej, ale pierwsze dwa spotkania graliśmy w osłabieniu i straciliśmy kilka punktów - powiedział trener zespołu, Dariusz Ostrowski.