tel. 63 27 20 810 lub 63 26 27 503  um@kolo.pl  |  25 Lipca 2024 r. Imieniny: Krzysztofa i Jakuba

Olimpia Koło – Grom Wolsztyn 1:0 (0:0)

Dodane: 15 Kwiecień 2013  08:14:00   Opublikował:
Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Olimpii wygrywając w Uniejowie 1:0  z Gromem Wolsztyn. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Po zmianie stron obie drużyny chciały zdobyć bramkę, udało to się olimpijczykom w 85. minucie, kiedy to ze strzału Jaroszewskiego zdobyli upragnionego gola. Gwoli ścisłości należy dodać, że zaraz po przerwie Piotr Marańda zaprzepaścił doskonałą okazję do zdobycia prowadzenia, ale wspaniale dysponowany w tym dniu bramkarz gości obronił groźny strzał.

– Cieszymy się ze zwycięstwa, co jest oczywiste. Mecz był bardzo wyrównany, jednak nasza konsekwentna gra przez 90 minut dała nam zwycięstwo i trzy punkty zostały w Kole – zaakcentował lider kolskiej drużyny Jarek Kawka.

Dotychczas Olimpia rozegrała 18 spotkań, zdobywając 27 punktów, odnosząc 8 zwycięstw, ponosząc 9 porażek i ani razu nie doznając smaku remisu.  I jak tu nie chwalić młodych kolskich zawodników? Same ręce składają się do oklasków. Jeszcze raz brawo!

Skład Olimpii: Przemysław Naworski, Mateusz Trzmielewski, Piotr Krzyżanowski, Filip Szymański, Dawid Wiśniewski, Dawid Jóźwiak (77’ Kamil Jaroszewski), Łukasz Ekiert, Ariel Szczesiak, Piotr Marańda, Artur Bednarczyk (75’ Piotr Baryła), Jarosław Kawka (70’ Michał Nowakowski).